poniedziałek, 23 lipca 2012

Podaj dalej nr.1

W styczniu zapisałam się w Domu Czarownicy na fajną zabawę która się nazywa "podaj dalej". A w związku z tym że się załapałam na nagrodę to pokazuję ją i "podaję dalej". Oto co dziś dostałam:


Piękna deseczka z wypalonymi wzorkami a do tego klamerki z moją nazwąZasady gry są proste:

- zabawa dla prowadzących bloga
- pierwsze dwie osoby, które umieszczą pod tym postem komentarz z chęcią wzięcia udziału w zabawie, otrzymają ode mnie upominek, na którego wysłanie mam 365 dni, jednak postaram się wysłać go wcześniej :-)
- osoba zgłaszająca się, po otrzymaniu prezentu i pokazaniu go na blogu, organizuje taką samą zabawę u siebie i daje szansę dwóm lub trzem osobom na otrzymanie upominku wykonanego przez siebie


Pierwsze trzy osoby które napiszą komentarz pod tym postem z chęcią udziału w zabawie dostaną ode mnie upominek. Zaraz po komentarzu poproszę o mail z adresem do wysyłki.
Mój mail: katerina@kwiatynaslub.com.plNa wysłanie jest 365 dni ale nie obawiajcie się że będziecie czekały aż tyle czasu na listonosza...postaram się w ciągu kilku dni od otrzymania adresów wysłać upominki.

7 komentarzy:

 1. No to chyba jestem pierwsza :) Chociaż raz:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się bardzo...

   Usuń
  2. Acha, zapomniałam dopisać, że oczywiście chętnie biorę udział w zabawie :) Pozdrawiam.

   Usuń
 2. No to ja 2 :)
  Bardzo chętnie się pobawię :)
  Pozdrawiam Mili

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja jestem chętna do udziału w zabawie :-) Tworzysz wspaniałe rzeczy. I dziękuję za udział w moim "podaj dalej". Prezencik oczywiście wyślę, adres mam, ale nie obiecuję kiedy dokładnie, gdyż ciągle doba jest dla mnie za krótka. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się że dołączyłaś...teraz mogę zacząć wymyślać prezenciki...pozdrawiam

   Usuń