środa, 5 czerwca 2013

Mój balkon i podaj dalej...

Na początek pokażę Wam co zrobiłam ze swoim balkonem wczoraj. Nie mogłam już na niego patrzeć a przez chorobę córeczki i inne obowiązki nie miałam czasu zadbać o niego. W weekend mój partner kupił matę bambusową o którą prosiłam i postawił w przedpokoju. Stała tak i stała aż w końcu wczoraj się zdenerwowałam i pojechałam po kwiaty na targowisko a potem w ciągu godziny ogarnęłm balkon. Oto jak wyglądał i wygląda teraz mój balkonik. Od razu dodam że to nie koniec. Mam jeszcze kilka pomysłów które musze zrealizować. Zdjęcia pokażę jak skończę swoje dzieło.

A teraz trochę o "podaj dalej".  Brałam w nim udział po raz trzeci w sumie ale organizowałm tylko raz u siebie ponieważ nie dostałam jeszcze upominka z drugiej zabawy. Dlatego też będzie nie po kolei. Tym razem wzięłam udział w zabawie na blogu Leniuszkowo i dostałam takie upominki:
Teraz ja organizuję zabawę. Oto zasady:

- zabawa dla prowadzących bloga
- pierwsze dwie osoby, które umieszczą pod tym postem komentarz z chęcią wzięcia udziału w zabawie, otrzymają ode mnie upominek, na którego wysłanie mam 365 dni, jednak postaram się wysłać go wcześniej :-)
- osoba zgłaszająca się, po otrzymaniu prezentu i pokazaniu go na blogu, organizuje taką samą zabawę u siebie i daje szansę dwóm lub trzem osobom na otrzymanie upominku wykonanego przez siebie

- każda osoba może wziąć udział tylko trzy razy w zabawie Podaj Dalej...


Mam nadzieję że znajdą się chętne osóbki na umominek ode mnie.3 komentarze: