środa, 14 stycznia 2015

Floryści dla WOŚP 2015

Dziś dam Wam troszkę  odpocząć od moich boxów  i pokażę zdjęcia z akcji w której brałam udział. A mianowicie chodzi o akcję Floryści  dla WOŚP w której miałam przyjemność  brać udział po raz drugi. W skrucie  powiem na czym ona polega. Grupa florystów z całej  Polski zbiera się w sobotę w wyznaczonym miejscu i pod bacznym  okiem Moniki Bębenek  ze szkoły florystycznej  Kwitnące  Horyzonty z Opola wykonuje 150  bukietów. Kwiaty na bukiety  sponsoruje  pan Grzegorz  Woźniak właściciel  firmy  Victoria  która produkuje gąbkę  florystyczną. Organizatorem akcji  jest małżeństwo  Julia i Janusz Błaszczyk właściciele  portalu Forum Kwiatowe. 
W niedzielę od 8 rano jesteśmy zwarci i gotowi  w studio TVP 2. Podczas każdego wejścia na żywo szalejemy z bukietami w studio a Jurek Owsiak rozdaje je swoim gościom. I tak do finału. Kończymy  zabawę dobrze po północy po  czym  każdy udaje się do swojego domu. Uwielbiam  te akcje, tych wspaniałych ludzi  z którymi niestety widuje się  raz do roku, z niektórymi częściej.  Teraz kilka fotek z sobotniego  szykować i bukietów i niedzielnego szaleństwa  w studio.Róże, goździki, astromeria, natury,  tulipany  i zieleń 


Ja z Łukaszem w akcji


Ewa Nowicka i Łukasz Fronczak z Warszawy 


Ja z Grażynką Zieniuk  ze Świdnicy 


Ja z Moniką  Bębenek z Opola


Ja z Grażynką na tle tablicy sponsora 


Tort śmietanowo truskawkowy robiony przez Łukasza


Z moją  gwiazdą  Małgorzatą Antonik z Bielsko - Białej


Ja, Jola Darska z Warszawy, Janusz Błaszczyk  z Krakowa, Ola Kusz -Lewandowska oraz hm...zapomniałam nazwiska ale ta pani robi cudne rzeczy  i występuje pod nazwą  Krakowskie Anioły. 
Kaja Wolińska z Lublina1 komentarz:

  1. Wspaniala akcja, wspaniala inicjatywa i wspaniale, że Twoje rączki biora w tym udział i tworzą kolejne cuda!!!

    OdpowiedzUsuń