piątek, 31 lipca 2015

Wakacyjnie...

Dziś pokaże Wam coś innego niż zwykle. Jest tak ciepło na dworze, słonko świeci, są wakacje więc postanowiłam zrobić coś w klimacie morskim. Byłam z córkami nad morzem i nazbierałyśmy troszkę muszelek. Postanowiłam je wykorzystać w kartce którą później powieszę sobie na ścianie wśród zdjęć z wakacji.

Tą kartkę zgłaszam na wyzwanie Craft Passion pt. Wakacyjna pocztówka. Użyłam w pracy mój nowy wykrojnik.
Moją pracę zgłaszam również na wyzwanie w Papelia pt. Morskie Opowieści gdyż użyłam w swojej tekturki, co prawda z innego sklepu ale postaram się poprawić na przyszłość :)
Swoją kartkę zgłaszam również do wyzwania Bee Scrap pt. Wakacje gdyż jest ona bardzo wakacyjna. Niestety nie użyłam papierów ze sklepu Bee Scrap gdyż nie chciałam dublować pomysłów. Gdy dostałam kolekcję Tutti Frutti pierwsze co przyszło mi do głowy to magnesiki na lodówkę które uwielbiamy z córkami ale już projektantka zrobiła na wyzwanie więc nie będę swoich pokazywać. Przyczepię na lodówkę żeby cieszyły oko.

7 komentarzy:

 1. ja też zbieram różne wakacyjne skarby :) a kartka super, wakacje w pełni :) dziękuję za udział w wyzwaniu Bee Scrap :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się kompozycja z tekturek i muszelek.
  Pozdrawiam i dziękuję za udział w wyzwaniu Papelii- Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka ciekawa i różnorodna kompozycja! Bardzo wakacyjna i oryginalna karteczka. :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Bee Scrap - Kasia

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała praca, ile detali. Dziękuję za udział w wyzwaniu Papelii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna pocztówka, radosna i słoneczna :)
  Ja również zbieram skarby na wakacjach.
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft Passion.

  OdpowiedzUsuń
 6. ale super! no wakacje pełną parą!
  Dziękuję za udział w wakacyjnym wyzwaniu Bee Scrap! :)

  OdpowiedzUsuń